Travní lyžování

Dodavatel: Adrop
Travní lyžování je ve světě známé pod slovem grasski a především v zemích vycházejícího slunce se jedná o hojně rozšířený sport, kterému se věnují nejen závodníci, ale také rekreační lyžaři, kteří si tak krátí čas před příchodem další zimy. Lyžování na tr Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00069
  • Varianta
Cena:1 050,- Kč
bez DPH 875,-

Zboží nelze momentálně objednat

Travní lyžování

Travní lyžování je ve světě známé pod slovem grasski a především v zemích vycházejícího slunce se jedná o hojně rozšířený sport, kterému se věnují nejen závodníci, ale také rekreační lyžaři, kteří si tak krátí čas před příchodem další zimy. Lyžování na trávě není vlastně žádná velká věda. Stačí mít jen speciální lyže, které jsou mnohem kratší, maximálně metrové, velmi se podobají tankovému pásu, dále klasické přeskáče a hůlky. Ty by měly být delší, protože lyže jsou dvakrát vyšší než ty zimní.

Program

Profesionální instruktor učí základy travního lyžování. Výuka je individuální a zahrnuje základy držení těla, nohou a dalších z technik lyžování. Nejprve probíhá výuka na rovině a poté se jde už na vlek! Veškeré vybavení včetně chráničů a lyží Vám bude na místě zapůjčeno.

Podmínky

Travní lyžování je vhodné pro dospělé i děti od 7 let. S lyžováním je možné začít kdykoliv, v mládí i v pokročilejším věku.

Počasí pro travní lyžování

Travní lyžování se provozuje za každého počasí vyjma bouřek a zimy.

Čas

Výuka s trenérem trvá přibližně 2 hodiny.

Počet účastníků

Výuka v Moravskoslezském kraji je určena pro 1 osobu, pro ostatní uchazeče lze jízdy dokoupit i na místě. V Libereckém kraji je minimální počet účastníků 4 osoby a maximální 7 osob.

Diváci

U dětí se počítá s doprovodem rodičů nebo jiné dospělé osoby. Diváci jsou vítáni a mohou si vyzkoušet také lyžování!

Oblečení

Není potřeba žádného speciálního oděvu. Je lepší obléknout se sportovně.

Sezona

Travní areál je otevřen od začátku dubna do konce října. Ideální sezóna je pak od května do září.

Rezervace termínu travního lyžování

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (Bedřichov)
Darečky.cz