Elektronické cigarety

Elektronické cigarety jsou poslední novinkou a stávají se stále oblíbenějšími! Přestaňte s klasickými zdraví velmi škodlivými cigaretami! S našimi značkovými a kvalitními elektronickými cigaretami a e-liquidy si přestanete ničit své zdraví.

Bylo vědecky dokázáno, že kouření tradičních tabákových cigaret může způsobit rozedmu plic, chronické záněty dýchacích cest, i onemocnění a v neposlední řadě rakovinu! Zbavte se těchto rizik, chraňte své tělo a začněte s elektronickou cigaretou. Elektronická cigareta je nejen zdravější, ale v konečném součtu je pro vás i levnější!

Na Dárečky.cz Vám nabízíme kvalitní a ověřené elektronické cigarety eGo-T, eGo-W, eGo-CE4,e-liquidy a mnoho dalšího.

A z čeho se elektronické cigarety skládají? Hlavními součástmi e-cigaret jsou baterie a echomizér. V závislosti na tom, jak silný kuřák jste si vybírejte slabší nebo silnější baterii. Pro silného kuřáka doporučujeme baterie s kapacitou 650mAh a výše. Zvažte i koupi dvou baterií, které si budete moci v případě potřeby střídat. Nabíjení baterie může trvat 1 - 3 hodiny. Silným kuřákům doporučujeme náplně, neboli e-liquidy s vyšším obsahem nikotinu (18mg, 24mg).

Pro slabší nebo i příležitostné kuřáky postačí  slabší baterie. Příležitostní kuřáci si mohou vybírat e-liquidy s nízkým obsahem nikotinu nebo i bez nikotinu.

Chcete si elektronickou cigaretu pořídit? Pak můžete zvolit některou z přichystaných sad, kde Vám nebude nic chybět nebo si zakoupit jednotlivé části zvlášť podle potřeby - echomizér, baterii a e-liquid. Podívejte se také na nabídku příslušenství k elektronickým cigaretám, kde najdete např. kožené šňůrky na krk pro cigarety, pouzdra, adaptéry do auta a jednotlivé součásti elektronických cigaret jako baterie apod.

V naší nabídce e-liquidů naleznete také e-liquidy s nejrůznějšími příchutěmi! Vaše kouření pro Vás bude tak nejen zdravější, ale i chutnější a zábavnější!

Darečky.cz