Squash s mistrem ČR

Dodavatel: Adrop
DÁREK SE SLEVOU Na počátku 19. století se objevila jiná varianta již tehdy dobře známé hry tenisu. Postarali se o to chovanci v londýnské věznici, když si svůj pobyt za mřížemi krátili údery míčku pomocí rakety o zeď a vymysleli tak hru „Rackets“ („rakety Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00319
Cena:5 780,- Kč
bez DPH 4 817,-

Zboží nelze momentálně objednat

DÁREK SE SLEVOU

Na počátku 19. století se objevila jiná varianta již tehdy dobře známé hry tenisu. Postarali se o to chovanci v londýnské věznici, když si svůj pobyt za mřížemi krátili údery míčku pomocí rakety o zeď a vymysleli tak hru „Rackets“ („rakety“). Tato hra se pak rozšířila na některé anglické školy. A právě na jedné z nich se zrodil nový sport squash.

Squash je hra pro dva hráče. Hraje se na uzavřeném hřišti speciálními raketami a míčkem na squash. Oproti tenisu se jedná o hru, u které se více naběháte a více zapotíte. Nejen že uděláte něco pro své tělo, ale také pro svou mysl. Odreagování při sportu patří k nejlepším relaxačním metodám. Může si ho zahrát opravdu každý.

Program squashe s mistrem ČR

Nejprve se seznámíte se squashem. Poté začnete s nácvikem jednotlivých údarů, kde se klade důraz na přesnost. Následují tréninková cvičení s kombinací úderů a na závěr hra s trenérem.

Nyní máte jedinečnou možnost zahrát si squash s mistrem České republiky!

Podmínky

Vhodný pro muže, ženy i děti od 10 let.

Počasí

Nemá vliv. Hraje se v uzavřené hale.

Čas

Celkem 1 hodina.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Oblečení na squash

Sálová obuv (obuv se světlou podrážkou) a sportovní oblečení.

Sezóna

Celoročně.

Měli byste vědět

Na místě je možné si za poplatek vypůjčit squashovou raketu a po domluvě i squashovou obuv. Cena zahrnuje lekce squashe včetně úhrady kurtu.

Rezervace termínu

Alespoň 3 týdny dopředu.

Varianta 1 hodina s mistrem ČR
Darečky.cz