Posilování s trenérem

Dodavatel: Adrop
Už Vás nebaví stále vysedávat doma? Chcete konečně udělat něco pro své zdraví, pro své tělo? Pojďte s námi do posilovny! Že jste nikdy v žádné nebyli? Jste nervózní z nového prostředí, zároveň máte strach, že byste si nesprávným posilováním ublížili? Tyto Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00333
  • Varianta
Cena:1 000,- Kč
bez DPH 833,-

Zboží nelze momentálně objednat

Posilování s trenérem

Už Vás nebaví stále vysedávat doma? Chcete konečně udělat něco pro své zdraví, pro své tělo? Pojďte s námi do posilovny! Že jste nikdy v žádné nebyli? Jste nervózní z nového prostředí, zároveň máte strach, že byste si nesprávným posilováním ublížili? Tyto obavy mít nemusíte! Naučíme Vás posilovat tím správným, zdraví prospěšným, způsobem. Pomůžeme Vám překonat počáteční ostych, který není v tomto prostředí ničím neobvyklým, poradíme Vám také v oblasti výživy. Diky našim kvalifikovaným trenérům můžete úspěšně spalovat tuk, nabírat svalovou hmotu nebo jen zpevňovat svalstvo v oblasti namáhaných kloubů.

Program posilování s trenérem

Cíl, kterého chcete posilováním dosáhnout, si určíte Vy. Trenér se Vám bude intenzivně věnovat po celou dobu tréninkové lekce. Naučí Vás správnému provádění cviků, aby byly účinné a zároveň šetrné k Vašemu zdraví. Po celou dobu provádění cviků bude kontrolovat držení těla, způsob dýchání a jiné neopomenutelné aspekty správného posilování.

Podmínky

Vhodné pro muže i ženy, od 15 let.

Počasí

Nezáleží. Probýhá ve vnitřních prostorách.

Čas

Podle vybrané varianty.

Počet účastníků

Kurz je určen pouze pro 1 osobu.

Diváci

Vzhledem k charakteru dárku, není vhodné.

Oblečení do posilovny

Sportovní oděv i obuv.

Sezóna pro posilování

Celoročně.

Rezervace termínu

Min. 14 dní předem.

Varianta 1 návštěva
Darečky.cz