Pony jízda pro děti

Dodavatel: Adrop
Není nic krásnějšího, než rozjařené a šťastné oči Vašich dětí. Máte doma malou jezdkyni či jezdce a pro samé plakáty koní v pokojíku nemáte ani kam dát nástěnné hodiny? Pak není nic snazšího, než proměnit jejich sny ve skutečnost. Program Po vašem příjez Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00376
Cena:2 750,- Kč
bez DPH 2 292,-

Zboží nelze momentálně objednat

Není nic krásnějšího, než rozjařené a šťastné oči Vašich dětí. Máte doma malou jezdkyni či jezdce a pro samé plakáty koní v pokojíku nemáte ani kam dát nástěnné hodiny? Pak není nic snazšího, než proměnit jejich sny ve skutečnost.

Program

Po vašem příjezdu se vás ujme ošetřovatelka koní, aby malému jezdci předvedla naše poníky včetně krátké prohlídky hřebčína. Váš malý jezdec si pro koníka sám dojde do výběhu a za asistence ošetřovatelky se ho naučí čistit, česat a připravit vše potřebné pro jízdu. Následuje půlhodinová vyjížďka do přírody, za asistence ošetřovatele a Vašeho doprovodu. Po návratu se malý jezdec opět zúčastní všech úkonů potřebných k ošetření a odvedení koníka zpět do výběhu.

Následně připraví naše ošetřovatelka jiného poníka, který bude zapřažený do malého vozíku. Váš malý jezdec poté absolvuje za doprovodu ošetřovatele a Vaší asistence půlhodinovou projížďku krajinou.

Na závěr pro něj připravíme sladké překvapení v podobě zmrzlinového poháru v naší útulné hospůdce. A aby Vaše dítko neodcházelo s prázdnou, jako dárek od nás dostane upomínkový předmět hřebčína.

Podmínky pony jízdy

Vhodný pro děti od 2 do 6 let. Nutný doprovod dospělé osoby.

Počasí

V případě nepřízně počasí Vám bude nabídnut náhradní termín.

Čas

Celkem asi 2 hodiny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu s doprovodem.

Diváci

Diváci jsou vítáni a mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení

Vhodné jsou dlouhé kalhoty a boty s hladkou podrážkou (ne sandály). Jezdeckou přilbu Vám zapůjčíme.

Sezóna pony jízdy pro děti

Celoročně.

Měli byste vědět

Cena zahrnuje asistenci ošetřovatele, půlhodinovou jízdu na poníkovi, půlhodinovou jízdu kočárem taženým poníkem, zmrzlinový pohár, upomínkový předmět a prohlídku hřebčína.

Rezervace termínu

Alespoň týden dopředu.

Varianta 1 dítě (okr. Benešov)
Darečky.cz