Paintball - dárky pro muže

Dodavatel: Adrop
Chcete svému kamarádovi dát skvělý dárek a přitom mu pořádně vyprášit kožich? Tak to je pro Vás jako stvořený paintball. Tato hra se hraje převážně v přírodě. Mezi nejoblíbenější paintballové hry patří hra o vlajky, kde proti sobě bojují dvě, nebo více dr Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00031
  • Varianta
Cena:1 200,- Kč
bez DPH 1 000,-

Zboží nelze momentálně objednat

Paintball - dárky pro muže

Chcete svému kamarádovi dát skvělý dárek a přitom mu pořádně vyprášit kožich? Tak to je pro Vás jako stvořený paintball. Tato hra se hraje převážně v přírodě. Mezi nejoblíbenější paintballové hry patří hra o vlajky, kde proti sobě bojují dvě, nebo více družstev o své zástavy. Pokud je hráč zasažen, tak vypadává ze hry. Další klasickou hrou je všichni proti všem. Od nás si vypůjčíte správné oblečení a flinty a hrrrr na ně!!!

Program paintballu

Hráčům bude zapůjčeno kompletní paintballové vybavení - poloautomatická zbraň, CO2, maska, maskovaná kombinéza, paintballové rukavice a kukla. Před začátkem hry projdou všichni hráči instruktáží o zacházení se zapůjčenou zbraní, pravidlech hry a bezpečnosti.

Hra „Na vlajku“ - oba týmy začínají ve stejnou dobu na protilehlých koncích hrací plochy, základna každého týmu je označená vlajkou. Cílem hry je získat vlajku soupeře.

Podmínky

Paintballu se mohou zúčastnit dospělí i děti od 12 let. Ve Středočeském kraji od 16 let. Děti a mládež od 12 do 18 let pouze se souhlasem rodičů. V Jihomoravském kraji pouze osoby starší 18 let.

Počasí

Možno hrát za jakéhokoli počasí (i ve sněhu) - záleží na odolnosti hráčů.

Čas

Jedna hra trvá přibližně 10 - 30 minut. Celková hrací doba je cca 4 hodiny.

Počet účastníků

Určeno pro 1 i více osob, pro všechny osoby zajištěno kompletní vybavení a kuličky 100 či 200 ks dle lokality. Kuličky se dají samozřejmě dokoupit. V případě dárku pro 1 - 4 osoby budou tyto osoby přiděleny k jinému týmu nebo budou hrát proti další skupině osob.

Oblečení na paintball

Doporučuje se pohodlné sportovní oblečení a pevné boty. Ostatní výstroj a výzbroj bude zapůjčena.

Sezóna

Celoročně.

Rezervace termínu

Minimálně 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu, 200 kuliček (Milovice)
Darečky.cz