Mushing - jízda se psím spřežením

Dodavatel: Adrop
Krásná krajina Krkonoš, příjemný kolektiv a hlavně nádherní psy rasy Huskies. Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Program Do místa začátku jízdy budete skútrem dopraveni z Pece pod Sněžkou nebo Vrchlabí. Po příjezdu se seznámíte s našimi psy. Pracuj Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00058
  • Varianta
Cena:4 150,- Kč
bez DPH 3 458,-

Zboží nelze momentálně objednat

Krásná krajina Krkonoš, příjemný kolektiv a hlavně nádherní psy rasy Huskies. Nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu.

Program

Do místa začátku jízdy budete skútrem dopraveni z Pece pod Sněžkou nebo Vrchlabí. Po příjezdu se seznámíte s našimi psy. Pracuje se s Alaskan huskies a European huskies, kteří byli vyšlechtěni na Aljašce a v Norsku pro dlouhé traily v divočině. Jejich chuť pracovat v zápřahu, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu obdivuhodná. Budete zasvěceni do mushingu a jízdy se psím spřežením. Poté si vyzkoušíte přípravu psů k jízdě (napojení, připravení saní, zápřah). Pak vyrazíte na 1 - 1,5 hodinovou jízdu. Po návratu provedete opětné napojení, úklid saní a psů.

Mushing pro dospělé

Po instruktáži, ve které Vás zasvětíme do ježdění se psím spřežením, si vyzkoušíte jízdu na saních tažených saňovými psy. Po celou dobu řídíte sami spřežení o šesti až osmi psech. Zároveň jste celou dobu pod dozorem zkušeného mushera, který dohlíží na průběh jízdy a je plně odpovědný za správnost provedení jízdy. Jízda trvá cca 1,5 hodiny a okruh měří cca 20 km. V polovině jízdy bude možnost zastavit se na občerstvení.

Mushing pro děti - Junior

Po instruktáži, ve které Vaše dítě zasvětíme do ježdění se psím spřežením, si vyzkouší jízdu na saních tažených saňovými psy. Po celou dobu Junior sedí v saních a jede se spřežením o šesti až osmi psech. Junior je pod dozorem zkušeného mushera, který řídí spřežení a dohlíží na průběh jízdy (cca 1 - 1,5 hodiny). Musher je plně odpovědný za správnost provedení jízdy. V případě zájmu může Junior část jízdy stát vzadu s musherem a vyzkoušet si řízení saní.

Mushing pro děti - Kadet

Po instruktáži, ve které Vaše dítě zasvětíme do ježdění se psím spřežením, si vyzkouší jízdu na saních tažených saňovými psy. Po celou dobu (cca 1 hodina) Vaše dítě jede se spřežením o dvou psech a řídí si sám speciální saně pro děti. Kadet je celou dobu pod dozorem zkušeného mushera, který řídí spřežení o šesti psech a jede před ním a dohlíží na průběh jízdy.

Podmínky mushingu - jízdy se psím spřežením

Vhodný pro muže, ženy i děti. Junior min. 6 let a Kadet 8 - 18 let. Nutný doprovod rodičů.

Počasí

Nemělo by pršet ani sněžit, abyste si jízdu opravdu užili.

Čas

Celkem trvá program cca 2 - 3 hodiny. Projížďka kolem 1 - 1,5 hodiny.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 i více osob.

Diváci

Mohou být přítomni. Mohou filmovat i fotografovat.

Sezóna mushingu

Prosinec - duben, dle sněhových podmínek.

Měli byste vědět

V ceně je zahrnutý transport z parkoviště do místa konání zážitku a zpět (1 osoba + 1 doprovod, Junior/Kadet + 2 osoby jako doprovod), parkování auta po dobu zážitku a fotografie z akce.

V ceně zážitku pro Juniora a Kadeta je zahrnutý také navíc certifikát mushera Juniora/Kadeta.

Je možné absolvovat zážitek ve dvou - 2 dospěláci, dospělák + junior/kadet, Kadet + junior - pro kalkulaci dané kombinace nás neváhejte kontaktovat.

Rezervace termínu

Minimálně dva týdny předem.

Varianta Mushing pro 1 dospělou osobu (Krkonoše)
Darečky.cz