Den golfu

Dodavatel: Adrop
Jak se rychle a účinně naučit golf? U nás! Nabízíme Vám jedinečnou šanci, jak si vyzkoušet tuto velmi oblíbenou a překrásnou hru. Snad nejvíce se Vám na tomto sportu bude líbit to, že se hraje v krásném prostředí a v téměř naprostém tichu, klidu a pohodě. Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00017
  • Varianta
Cena:2 100,- Kč
bez DPH 1 750,-

Zboží nelze momentálně objednat

Den golfu

Jak se rychle a účinně naučit golf? U nás! Nabízíme Vám jedinečnou šanci, jak si vyzkoušet tuto velmi oblíbenou a překrásnou hru. Snad nejvíce se Vám na tomto sportu bude líbit to, že se hraje v krásném prostředí a v téměř naprostém tichu, klidu a pohodě. Skvělý dárek pro začínající manažery, těm se bude golf určitě hodit.

Program dnu golfu

Profesionální trenér učí základy golfu po dobu jednoho dne. Výuka je individuální a zahrnuje základy držení hole, švihu, odpalu a další z technik golfu. Celkem odpálí účastník kolem 100 míčků. Můžete mít vlastní golfové vybavení nebo Vám budou zapůjčeny dvě golfové hole (jedna pro odpaly a jeden putter pro hru na greenu).

Exkluzivní den golfu

Tento exkluzivní balíček zahrnuje 2hodinovou výuku golfu s profesionálním trenérem (základy držení hole, švihu, odpalu a další z technik golfu), dále volný vstup na tréninkové plochy (chipping, driving, putting), zapůjčení potřebných holí a míčků na driving range a nakonec i oběd v klubové restauraci.

Podmínky

Golf je vhodný pro dospělé i děti od 7 let. S golfem je možné začít kdykoliv, v mládí i v pokročilejším věku.

Počasí

Golf se hraje za každého počasí vyjma bouřek.

Čas

Výuka s trenérem trvá přibližně 2 hodiny. Pak již hrajete sám. Exkluzivní balíček trvá cca 4 hodiny.

Počet účastníků

Výuka je určena pro jednu osobu. Lze zakoupit výuku i pro více osob.

Diváci

U dětí se počítá s doprovodem rodičů nebo jiné dospělé osoby.

Oblečení

Golfová etika vyžaduje slušné sportovní oblečení. Pro muže kalhoty (nikoliv džíny) a tričko pokud možno s límečkem. Pro ženy pak totéž, jsou přípustné i krátké kalhoty či volná sukně. Je nutná specializovaná golfová obuv nebo pevná sportovní obuv, v každém případě bez podpatku.

Sezóna golfu

Golfová hřiště jsou otevřena od začátku dubna do konce října. Ideální sezóna je pak od května do září.

Měli byste vědět

Po skončení výuky je možné pokračovat v tréninku individuálně. Není nutná zelená karta ani handicap. V areálu je k dispozici restaurace.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta 2 hodiny s instruktorem (Hluboká)
Darečky.cz