Den aljašským musherem

Dodavatel: Adrop
Milujete přírodu a to hlavně v zimě? Zasněžené pláně, kterými se proháníte na saních pouze ve společnosti svých psů? Vyzkoušejte si náš skvělý adrenalinový zážitek, který vám ukáže, jaké je to být aljašským musherem na vlastní kůži! Čeká Vás zasvěcení do Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00096
  • Varianta
Cena:9 900,- Kč
bez DPH 8 250,-

Zboží nelze momentálně objednat

Den aljašským musherem

Milujete přírodu a to hlavně v zimě? Zasněžené pláně, kterými se proháníte na saních pouze ve společnosti svých psů? Vyzkoušejte si náš skvělý adrenalinový zážitek, který vám ukáže, jaké je to být aljašským musherem na vlastní kůži! Čeká Vás zasvěcení do ježdění se psím spřežením, osvětlení výchovy, výcviku a tréninku saňových psů. Vyzkoušíte si jízdu na saních tažených 6- 10 psy. Bude Vám předvedeno zimní táboření s otevřeným ohněm, na kterém si připravíte společně s musherem oběd. Zkusíte si být celý den jen se psy, přírodou a tak ochutnat adrenalinový život mushera na vlastní kůži.

Program

Po příjezdu Vás čeká nejprve seznámení s našimi psy. Pracujeme s ALASKAN HUSKIES a EUROPAN HUSKIES, kteří byli vyšlechtěny na Aljašce pro dlouhé přejezdy divočiny. Jejich chuť pracovat v zápřahu, houževnatost, nenáročnost a nekonfliktnost je opravdu obdivuhodná. Zasvětíme Vás do Mushingu a provedeme instruktáž o jízdě se psím spřežením. Poté si vyzkoušíte přípravu psů k jízdě (napojení, připravení saní, zápřah) a pak vyrazíme na dopolední projížďku po zasněžené horské krajině. V polovině proběhne venkovní táboření s otevřeným ohněm, na kterém si připravíme společně oběd. V případě psího počasí máme k dispozici traperský srub, ve kterém si oběd uděláme na kamnech. Po krátkém posezení vyrazíme opět se psy na jízdu do zimní krajiny. Tato jízda bude opět končit na farmě, kde se postaráme o psy, zodpovíme Vaše zbylé otázky a zakončíme den Aljašského mushera předáním certifikátu o proškolení dané tematiky a předáme fotografie z celé akce.

Podmínky

Vhodné pro osoby starší 15 let. Osoby mladší nebo s pohybovým omezením povozíme v saních, aby si mohli tento dárek také užít na vlastní kůži.

Počasí pro den aljaškým musherem

Nutné je dostatečné množství sněhu. Nemělo by pršet ani příliš sněžit, abyste si celý den pořádně užili.

Čas

Doba trvání je cca od 9:00 do 16:00. Celkem tedy 7 hodin.

Počet účastníků

Tento dárek je určen pro 1 osobu.

Diváci

Diváci mohou být přítomni během Vašich příprav na jízdu. Mohou filmovat i fotografovat.

Oblečení pro mushing

Vhodné je starší zimní, ale hlavně teplé oblečení. Doporučujeme teplé rukavice a pořádné boty.

Sezóna

Prosinec až duben. (V závislosti na dostatku sněhu).

Měli byste vědět

V ceně je také zahrnuto parkování auta po dobu zážitku, zimní táboře, nealkoholické nápoje, DVD se psí tématikou a fotografie z průběhu celého dne.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny předem.

Varianta Pro 1 osobu (Krkonoše)
Darečky.cz