Airsoft - vylepšený paintball

Dodavatel: Adrop
Airsoft je adrenalinový sport simulující reálné bojové situace. Zároveň jde o trénink bojové taktiky, týmové akce a v neposlední řadě i přežití v boji či v samotné přírodě. Princip je podobný paintballu, rozdíl je však v používaných zbraních a munice. Air Více
  • Dostupnost: 24 dní
  • Kod výrobku: 00358
  • Varianta
Cena:6 000,- Kč
bez DPH 5 000,-

Zboží nelze momentálně objednat

Airsoft - vylepšený paintball

Airsoft je adrenalinový sport simulující reálné bojové situace. Zároveň jde o trénink bojové taktiky, týmové akce a v neposlední řadě i přežití v boji či v samotné přírodě. Princip je podobný paintballu, rozdíl je však v používaných zbraních a munice.

Airsoftové zbraně jsou vzduchové zbraně a jsou věrnými kopiemi skutečných zbraní v měřítku 1:1. Střílí se lehkými plastovými kuličkami (nazývané též BBčka) s průměrem 6 mm a s hmotností od 0,12 – do 0,43 gramu. Vystřelené kuličky mají podle typu a kvality zbraně rychlost kolem 100 m/s a zásah airsoftovou kuličkou je zcela jistě méně bolestivý než paintballovou.

Airsoft má výborný vliv na fyzickou kondici, zlepšuje reflexy, sebeovládání, práci v kolektivu, učí Vás poznávat sebe, ale i ostatní. Je to adrenalinová hra, kde každá malá chyba může znamenat Váš konec. Naučíte se jak splynout s prostředím, jak se pohybovat terénem, počkat si tu správnou chvíli pro střelbu, jak správně pracovat jako tým.

Program

Airsoftová akce probíhá většinou podle dohodnutého scénáře a pravidel. Mnoho herních scénářů odpovídá reálným bojovým situacím. Může jít o činnost malé speciální jednotky proti přesile, dobývaní bunkru, záchrana rukojmího, obrana důležité pozice a mnoho jiných, prostě je možné vymyslet takřka cokoliv.

Na výběr máte z těchto airsoftových balíčků:

Základní balíček

Obsahuje zbraň včetně příslušenství + 2000 ks střeliva, občerstvení ve formě studené kuchyně. Hra trvá 3 – 5 hodin.

Klasický balíček

Obsahuje zbraň včetně příslušenství + 2000 ks střeliva, občerstvení ve formě MRE (originální balení potravinové dávky pro 1 osobu na 1 den používané u U. S. Army). Hra trvá 3 – 5 hodin.

Bonusový balíček

Obsahuje zbraň včetně příslušenství + 3000 ks střeliva, občerstvení ve formě studené kuchyně, grilování po skončení hry. Hra trvá kolem 3 - 5 hodin. V areálu strávíte cca 7 hodin.

Extra balíček

Obsahuje zbraň včetně příslušenství + 3000 ks střeliva, občerstvení ve formě MRE (originální balení potravinové dávky pro 1 osobu na 1 den používané u U. S. Army) a grilování po ukončení hry. Hra trvá kolem 3 - 5 hodin. V areálu strávíte cca 7 hodin.

Podmínky

Vhodný pro muže i ženy od 15 let s dobrou fyzickou kondicí. Není vhodné pro osoby se zdravotními problémy.

Počasí vhodné na airsoft

Nemá na zážitek vliv.

Čas

Hra trvá 3 – 5 hodin. U některých balíčků poté následuje grilování, v areálu tak strávíte celý den.

Počet účastníků

Tento zážitek je určen pro 4 osoby, maximálně však pro 18 osob.

Oblečení

Doporučujeme outdoorové oblečení, ve kterém splynete s přírodou a pevné kotníčkové boty.

Měli byste vědět

V případě cenové kalkulace pro více jak 4 osoby nás neváhejte kontaktovat.

Sezóna pro airsoft - vylepšený paintball

Jaro – podzim.

Rezervace termínu

Alespoň 2 týdny dopředu.

Varianta Extra balíček pro 4 osoby (Mimoň)
Darečky.cz